Jak zacząć działać z programem Taxomatic?

Program Taxomatic to absolutnie rewolucyjny nowy program do prowadzenia samodzielnej księgowości online. Korzysta z niego już coraz więcej przedsiębiorców. W dzisiejszym artykule pomożemy Wam rozpocząć przygodę z tym innowacyjnym narzędziem!

Często bywa tak, że programy księgujące są trudne w obsłudze, zawiłe i zupełnie nieintuicyjne. Inaczej sprawa się ma z programem Taxomatic, który dzięki swojemu intuicyjnemu interfejsowi pozwala w szybki i łatwy sposób nauczyć się korzystania z wszystkich dostępnych funkcji. Warto jednak przestudiować sobie najważniejsze kroki, jakie należy podjąć w celu rozpoczęcia w pełni przygody z tym rewolucyjnym narzędziem.

Załóż konto i wybierz swój pakiet

Założenie konta w programie Taxomatic jest bardzo proste i trwa dosłownie minutę. Kiedy wejdziemy na stronę narzędzia, musimy wybrać opcję „Zarejestruj się” i podążać za wskazówkami podanymi na ekranie. Będziemy zobligowani do podania swojego adresu e-mail, a następnie aktywacji konta poprzez skrzynkę mailową. I… gotowe!

Teraz już możemy przejść do meritum. W tym momencie jesteśmy posiadaczami konta testowego – darmowej wersji demo programu, dzięki której możemy poznać podstawy działania Taxomatic. To dobry sposób aby sprawdzić, czy narzędzie nam podpasuje, czy jednak jest to nie nasza bajka.

Kiedy już wykorzystamy pakiet darmowy lub okaże się, że jest on dla nas niewystarczający – możemy wybrać którąś z płatnych opcji. A są one trzy: pakiet MINI, LITE oraz MAX.

Zacznij korzystać z Taxomatic

Już teraz możesz zacząć działania w samodzielnej księgowości online. Taxomatic udostępnia Ci masę opcji podstawowych oraz dodatkowych. Za pomocą programu będziesz mógł nie tylko wystawić czy zaksięgować faktury, ale również prowadzić swój rejestr wydatków i przychodów, stworzyć elektroniczną księgę przychodów i rozchodów, generować druki księgowe oraz deklaracje skarbowe, Jednolity Plik Kontrolny, a nawet rejestry VAT.

Pamiętaj jednak, że aby mieć dostęp do wszystkich opcji programu Taxomatic, musisz dodać wszystkie potrzebne dane. A będą to: Twoje dane, dane Twojej firmy oraz dane właściciela firmy. Nie pozostaje Ci nic innego, jak skonfigurować ustawienia wedle własnych wymagań oraz upodobań i… zacząć współpracę z Taxomatic!